Lista produktów marki Luxrad

Zakład produkcyjny LUXRAD Polska Mazur i Wspólnicy Spółka Jawna jest to renomowana firma zajmująca się projektowaniem i produkcją grzejników, które stanowią nie tylko funkcję grzewczą, lecz także ozdobną. Firma posiada 20 lat tradycji i jej produkcja bazuje w 100 % na produkcji polskiej.

Warto zauważyć, iż spółka łączy doświadczenie zdobywane w innych krajach z zastosowaniem wysokiej jakości półproduktów. To właśnie tradycja wykorzystania wysokich jakości materiałów przy jednoczesnym innowacyjnym zastosowaniu nowych technologii zapewniły firmie ugruntowaną pozycję na rynku grzejników.

Aby spełnić oczekiwania potencjalnych klientów firma LUXRAD zajmuje się produkcją grzejników zarówno łazienkowych, pokojowych, SN, chromowanych oraz w wersji basic.

Spółka LUXRAD rozpoczynała swą przygodę w roku 1996 w miejscowości Komorów i od tamtego czasu nieustannie się powiększa eksplorując nowe rynki krajowe i zagraniczne.

Szczególną zaletą oferowanych produktów przez firmę jest wysoka jakość wykonania, które w całości są wykonane w Polsce. Nieustannie rozwijająca się firma LUXRAD korzystając z nowoczesnych technologii pozyskanych z rynków zagranicznych zapewnia klientom innowacyjne produkty, będące ozdobą każdego wnętrza. Warto podkreślić, iż oferowane produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów czego dowodem jest oferta 6 lat gwarancji na zakupiony towar. Dodatkowo przy zakupie zaworów firmy oferta przedłuża się na dodatkowe 2 lata.

Spółka poza produkcją grzejników oferuje także zawory termostatyczne, wieszaki grzejnikowe czy też grzałki, które dodatkowo można zamontować na produktach.

Przy produkcji natomiast wykorzystuje nowoczesną technologię Wulkan, która wykorzystuje zasadę konwekcji. Technologia ta polega na zastosowaniu dwuściennych rurek wypełnionych wodą. Umożliwia to powstanie swego rodzaju komina ciepłego powietrza, która dodatkowo zwiększa moc grzewczą kaloryfera.

Firma LUXRAD oferuje również wiele innowacyjnych metod, dzięki którym może zagwarantować dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb klientów. Mianowicie zaliczyć można do nich:

  • grafiki na szkle;
  • okleiny;
  • chrom galwaniczny;
  • stal nierdzewna.

Grzejniki pokojowe oferowane przez spółkę zapewniają możliwość różnorodnej aranżacji pomieszczeń nie tylko pod względem kształtu czy ogólnego innowacyjnego wyglądu kaloryfera, lecz także użytkownik posiada do wyboru kolor kupowanego produktu. Warto zauważyć iż producent oferuje nie tylko kolory z całej palety barw RAL liczącej wiele wariantów, lecz także kolory specjalne.


Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji