Grzejnik dekoracyjny Manhattan producenta Instal Projekt
search
  • Grzejnik dekoracyjny Manhattan producenta Instal Projekt
  • Grzejnik dekoracyjny Manhattan producenta Instal Projekt
  • Grzejnik dekoracyjny Manhattan producenta Instal Projekt
  • Manhattan (Instal Projekt)

Manhattan (Instal Projekt)

Grzejnik Manhattan producenta Instal Projekt zachwyca znakomitym wzornictwem i niebywałą formą. Jest to produkt najwyższej klasy - jego design został doceniony, przez co zyskał wyróżnienia w konkursach nowych rozwiązań wzorniczych (Top Design Award, Must Have). Unikalna stylistyka produktu usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, lubiących wzornictwo z dodatkiem nutki ekstrawagancji. Będzie stanowił idealną dekorację nowoczesnej łazienki bądź innego pomieszczenia, urządzonego w stylu industrialnym.

Budowa i design

Ciekawa w wyglądzie bryła składa się na prostokątne profile grzewcze, ułożone względem siebie szerszym bokiem. Z perspektywy frontowej wygląda to całkiem oryginalnie, natomiast dopełnieniem nietypowego designu grzejnika jest przedłużenie zewnętrznych elementów, tworząc od góry lekko wygięty fragment - dzięki temu grzejnik daje możliwość przywieszenia rzeczy do suszenia. Produkt wykonany jest z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, co świadczy o wysokiej jego jakości.

Standardowym wariantem kolorystycznym jest Biały Silk, natomiast istnieje możliwość dopasowania koloru powłoki lakierniczej do swoich upodobań poprzez jego wybór spośród trzech grup cenowych z palety Instal-Projekt. 

Model grzejnika Manhattan zyskał możliwość współpracy z grzałką elektryczną.

Specyfikacja techniczna:

MANHATTAN

Szerokość

[mm]

Wysokość

[mm]

Rozstaw podłączenia

[mm]

 Moc [W]

(75/65/20)

414 1205

50

642
504 1205 781
1405 902
594 1205 921
1405 1063
1605 1214
1805 1375