• Nowy
search

Mondrian (Instal Projekt)

Poszukiwanie grzejnika idealnego, który nie tylko spełni nasze oczekiwania pod względem wydajności, jakości wykonania oraz designu można uznać za zakończone. Pragniemy przedstawić Państwu model niemalże uniwersalny, który zaskoczył nas swoim wzornictwem i funkcjonalnością, oto nowość w postaci grzejnika Mondrian.

Budowa i funkcjonalność

Grzejnik Mondrian powstał jako innowacyjna, nowoczesna drabinka, która dzięki swojemu niebagatelnemu wzornictwu może stać się efektowną ozdobą każdego pomieszczenia w domu. Funkcjonalny w przestrzeni łazienkowej będzie wydajną suszarką do mokrej odzieży i wieszakiem na ręczniki, w kuchni będzie służył jako miejsce do odwieszenia ściereczek, zaś w salonie czy sypialni stworzy wyjątkowy klimat jako niespotykana dotąd ozdobna instalacja naścienna. Solidna konstrukcja została wykonana z wyselekcjonowanej stali, dając gwarancję jej trwałości. Bezszwowe łączenia profili (30 x 30 mm, 30 x 20 mm oraz 30 x 10 mm) z kolektorami ( 35 x 35 mm) gwarantują nie tylko wysoką atrakcyjność produktu, ale również są gwarancją szczelności a przy tym bezpieczeństwa ogrzewania. Niezwykły charakter tego modelu podkreśla również fakt, że może osiągnąć maksymalną temperaturę pracy rzędu 95 stopni, pracując pod dopuszczalnym ciśnieniem 0,7 MPa, dzięki czemu będzie współpracował z każdą siecią centralnego ogrzewania. Zaopatrując się w model grzejnika Mondrian zapewniają sobie Państwo wysoką jakość ciepła oraz gwarancję, że żaden z gości nie przejdzie obok niego obojętnie!

Gwarancja wyboru

Grzejnik Mondrian występuje w trzech dostępnych szerokościach oraz czterech wysokościach, co czyni go uniwersalnym modelem, który będą Państwo w stanie dopasować do każdej wielkości pomieszczenia. Jednak wybór w zakresie rozmiaru to nie jedyny sposób na indywidualizację produktu pod oczekiwania mieszkańców, otóż istnieje możliwość wyposażenia grzejnika w grzałkę elektryczną, która doskonale sprawdzi się poza sezonem grzewczym podczas chłodnych okresów przejściowych. Aby podkreślić wyjątkowy charakter Mondrian może przybrać dowolny kolor z palety barw producenta, dopasowany do potrzeb i preferencji użytkowników.